Home - Bankwesen - Peter Schiff Mocks Max Keiser’s Bitcoin (BTC) Maximalism. CEO Blockstream Reaguje

Peter Schiff Mocks Max Keiser’s Bitcoin (BTC) Maximalism. CEO Blockstream Reaguje

Posted on 28. Juni 2020 in Bankwesen

Wybitny anty-Bitcoiner ‚Gold Bug‘ Peter Schiff przeprowadził ironiczną ankietę, pytając swoich słuchaczy o przyszłość inwestycji Bitcoinów (BTC) gospodarza RT Maxa Keisera.

Wrzucanie ręcznika
Adam Back ma coś do powiedzenia
Peter Schiff, dyrektor generalny Euro Pacific Capital i wokalista Bitcoin (BTC), zapytał swoją publiczność o cenę Bitcoin (BTC) i o to, co może sprawić, że Max Keiser sprzeda swoje bogactwo.

Wrzucenie ręcznika
Pan Schiff założył cztery opcje i zostawił subskrybentów, którzy zgadywali, czy pan Keiser będzie miał wystarczająco dużo cierpliwości, aby utrzymać swoje Bitcoins (BTC) na poziomie $2,000, $1,000, $100, lub dopóki nie osiągnie on zera. Jego zwolennicy go nie zawiedli.

Prawie trzy czwarte respondentów jest przekonanych, że pan Keiser zejdzie z ceny Bitcoina (BTC) do zera. 11,5% jego zwolenników nie zdziwiłoby się, gdyby sprzedał Bitcoina (BTC), gdy cena wejdzie w trzycyfrowe wody.

Tylko jeden na sześciu wyborców był litościwy, aby pozwolić Maxowi Keiserowi sprzedać pomiędzy $1,000 a $2,000.

Ten sondaż podekscytował światową społeczność kryptokurrency. Misha Lederman, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w TronWallet, twierdziła, że ci, którzy zgubią swoje kody PIN i zapomną zaoszczędzić w fazie odzyskiwania, lepiej nie dyskutować o Bitcoin (BTC) i segmencie kryptocurrency.

Adam Back ma coś do powiedzenia

Adam Back, legendarny cypherpunk i dyrektor generalny Blockstream (studio projektujące rozwiązania Bitcoin (BTC)), skrytykował maksymalizm „Złotych Bugsów“. Zakłada on, że pan Schiff pewnego dnia doda Bitcoin (BTC) do swoich przydziałów.

Przyznaje również, że ma w swoim portfelu niewielki holding złota. Jednak przyjęcie Bitcoinu (BTC) jest nadal daleko w tyle za złotem, więc takie porównanie jest niewłaściwe. Ciekawe jest jednak, czy pan Schiff dodał Bitcoin (BTC) do swojego portfela przed jego masowym przyjęciem.

Peter Schiff stwierdził, że szczyt kapitalizacji rynkowej Bitcoin Trader już dawno minął, a flagowy kryptonim znajduje się w trendzie spadkowym.

Wątpię, żeby to było nawet blisko szczytu s-curve. Ale jeśli tak uważasz – ile złota jesteś gotów na to postawić?
@BTSEcom
ma teraz kontrakty terminowe typu BTC denominowane w XAU.
Adam Back zaoferował inwestorowi zakład. Zapytał o to, ile będzie musiał postawić złota (XAU), aby potwierdzić, że Bitcoin (BTC) nigdy nie osiągnie nowego wszechobecnego haju (ATH) pod względem kapitalizacji rynkowej.